Výpis všech článků

VÍTE, ŽE... si u nás můžete nechat profesionálně nabrousit nože?

Zdalipak jste věděli, že nabízíme velmi zajímavou službu ostrou jako břitva? Ano, profesionálně brousíme kuchyňské nože i klasické nože z nejrůznějších materiálů. Dejte tuposti vale a vyžadujte nejen v kuchyni kvalitně nabroušené ostré nože... ;)

ilustrace

2018 - Podzimní akční nabídka pro dům a zahradu

Pojďte se podívat na novou akční nabídku Bobošík pro dům a zahradu, určitě si něco zajímavého vyberete... ;)

Zveme Vás na prezentaci barev Caparol do naší prodejny v Havířově

Srdečně vás zveme na zajímavou akci: DNY CAPAROL, která se uskuteční v naší havířovské prodejně dne 24. listopadu 2018 od 9:00 hodin do 15:00 hodin. Další informace najdete uvnitř článku...

Jak na renovaci nátěru plechové střechy

V dnešním článku se podíváme na renovaci nátěru staré plechové střechy z pozinku. Pokud vám dosluhuje nátěr střechy a zvažujete její opravu, pak jste tady správně. Návod jak na to včetně ilustračních fotografií najdete uvnitř článku.
 

2018 - Akční nabídka zahradní techniky Dolmar (podzim, zima)

Přinášíme Vám akční nabídku tradičního výrobce zahradní techniky firmy Dolmar. Tato akce platí až do 31. prosince 2018 nebo do vyprodání zásob. Více informací najdete uvnitř přiloženého letáku.

VIDEO: Podívejte se na reportáž o moderní pobočce Havířov

V naší nové pobočce v Havířově-Bludovicích jsme uvítali mladý tým z portálu HAVÍŘOV ŽIJE. Společnými silami jsme vytvořili zajímavou video prohlídku naší rekonstruované prodejny, která se nyní pyšní nejmodernější pobočkou Železářství Bobošík.

Ochrana dřevěného plotu pomocí produktů Sokrates

Přinášíme vám příklady, jak řešit například ochranu dřevěného oplocení pomocí produktů řady Sokrates. Vybrat si můžete z následujících možností: 1.Olejovou lazuru DŘEVO. Z lazur doporučujeme rozpouštědlový systém – Olejovou lazuru DŘEVO, která má vynikající penetrační vlastnosti, dokonale a dlouhodobě...

Dílna plná prachu, potu a úžasných projektů

Každá dílna se neobejde bez dvou věcí - šikovného kutila a pořádného nářadí. S šikovným kutilem nemůžeme sloužit, ale s kvalitním a poctivým nářadím jsem tady pro Vás. Vyberte si nás, rozumíme Vašim potřebám, máme zaškolený personál, servisní služby a velké portfolio produktů.

Pobočka Havířov k nepoznání

Naše historicky úplně první pobočka – prodejna na ulici Frýdecká 1a v Havířově-Bludovicích – zcela změnila svou tvář. Nyní zde pohodlně a komfortně nakoupíte vše, co potřebujete nejen ze sortimentu železářství, domácích...

2018 - Červnová akční nabídka pro Váš dům, dílnu a zahradu

Sed faucibus ligula nibh, vel porttitor ante molestie quis. Sed pharetra tortor lorem, quis tempus mi vulputate id. Nullam condimentum quam lorem. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Aliquam dapibus eros ipsum.

Celkový počet článků: 84


Leták železářství Bobošík v novém svěžím hávu

Možná jste již zaregistrovali, že Železářství Bobošík má velkou novou prodejnu v Havířově (ke které se zcela jistě vrátíme v nějakém podrobnějším článku).

Vzhledem k tak velké změně, ke které došlo s příchodem zcela předělané havířovské prodejny, jsme se rozhodli, vytvořit pro naší firmu nové firemní materiály. Letáku nově vévodí červená, černá, šedá a bílá barva v kombinaci...

Kontakt

Železářství Bobošík
Frýdecká 1/1605
(Pod Bludovickým kopcem)
736 01 Havířov-Bludovice

Tel.: 603 852 490
Email: info@bobosik.cz

Prodejna Havířov
Prodejna Ostrava - Poruba
Prodejna Ostrava - Mariánské Hory
Prodejna Třinec - Domácí potřeby
Prodejna Třinec - Železářství


www.bobosik.cz
 

Webové věci a sociálky