Výpis všech článků

Šíře sortimentu barev Caparol v havířovské pobočce

Know-how skupiny firem Caparol spočívá ve více než 110 létech zkušeností ve vývoji a výrobě barev nejvyšší kvality. Tyto rozsáhlé výrobní poznatky jsme v průběhu doby pečlivě a úspěšně převedli do příslušných oblastí výroby.

5 osvědčených tipů na vánoční dárky, které zaručeně chytnou za srdce každého kutila

Máme pro vás několik osvědčených tipů, které zaručeně i jako jediný dárek pod vánočním stromkem, potěší srdíčko každého kutila víc, než hromada nesmyslných dárků.
 

ilustrace

2018 - Vánoční leták se zajímavou nabídkou pro všechny fachmany

Nový vánoční leták se super nabídkou udělá radost všem kutilům, fachmanům nebo všem, kteří hledají zajímavý dárek pod vánoční stromek. Neváhejte, nabídka je omezena časem a výši našich zásob.

Kvalitní barvy Caparol u nás na pobočce v Havířově

Firma Caparol je v oblasti kvality a inovací vedoucí firmou ve svém oboru. Od založení společnosti je její hlavní strategií trvale a nekompromisně určovat a zvyšovat standardy kvality v oboru. Mimořádná pozornost je věnována ekologickým a zdravotně nezávadným výrobkům.

2018 - Vánoční nabídka pro domácnosti

Vánoce již pomalu ale jistě klepou na dveře a my vám přinášíme vánoční nabídku. V akčním letáku najdete např. sváteční sklenice, nádobí, různé praktické věci do domácnosti, vánoční hvězdy, boxy a spousty dalších skvělých výrobků.

S dárky od nás máte Vánoce každý den... ;)

V Železářství Bobošík najdete vše, co chybí ve vaší dílně či kuchyni

Železářství Bobošík v Havířově již 50 let nabízí na jednom místě to, co každé šikovné ruce potřebují – od nejmenších šroubků, hřebíků přes nejrůznější materiál, řetězy, lana, stavební chemii po ruční i elektrické...

VÍTE, ŽE... si u nás můžete nechat profesionálně nabrousit nože?

Zdalipak jste věděli, že nabízíme velmi zajímavou službu ostrou jako břitva? Ano, profesionálně brousíme kuchyňské nože i klasické nože z nejrůznějších materiálů. Dejte tuposti vale a vyžadujte nejen v kuchyni kvalitně nabroušené ostré nože... ;)

ilustrace

2018 - Podzimní akční nabídka pro dům a zahradu

Pojďte se podívat na novou akční nabídku Bobošík pro dům a zahradu, určitě si něco zajímavého vyberete... ;)

Zveme Vás na prezentaci barev Caparol do naší prodejny v Havířově

Srdečně vás zveme na zajímavou akci: DNY CAPAROL, která se uskuteční v naší havířovské prodejně dne 24. listopadu 2018 od 9:00 hodin do 15:00 hodin. Další informace najdete uvnitř článku...

Jak na renovaci nátěru plechové střechy

V dnešním článku se podíváme na renovaci nátěru staré plechové střechy z pozinku. Pokud vám dosluhuje nátěr střechy a zvažujete její opravu, pak jste tady správně. Návod jak na to včetně ilustračních fotografií najdete uvnitř článku.
 

Celkový počet článků: 80


Leták železářství Bobošík v novém svěžím hávu

Možná jste již zaregistrovali, že Železářství Bobošík má velkou novou prodejnu v Havířově (ke které se zcela jistě vrátíme v nějakém podrobnějším článku).

Vzhledem k tak velké změně, ke které došlo s příchodem zcela předělané havířovské prodejny, jsme se rozhodli, vytvořit pro naší firmu nové firemní materiály. Letáku nově vévodí červená, černá, šedá a bílá barva v kombinaci...

Kontakt

Železářství Bobošík
Frýdecká 1/1605
(Pod Bludovickým kopcem)
736 01 Havířov-Bludovice

Tel.: 603 852 490
Email: info@bobosik.cz

Prodejna Havířov
Prodejna Ostrava - Poruba
Prodejna Ostrava - Mariánské Hory
Prodejna Třinec - Domácí potřeby
Prodejna Třinec - Železářství


www.bobosik.cz
 

Webové věci a sociálky