5 osvědčených tipů na vánoční dárky, které zaručeně chytnou za srdce každého kutila

Máme pro vás několik osvědčených tipů, které zaručeně i jako jediný dárek pod vánočním stromkem, potěší srdíčko každého kutila víc, než hromada nesmyslných dárků.

Všechny najdete v našich prodejnách železářství Bobošík:
 

1. Sada šroubováků

2. Aku šroubovák

Oba dárky lze využít nejen v domácnosti (sestavování nábytku, oprava hraček pro děti, údržba bytu nebo domu...), ale i při práci venku, v dílně, v garáži... A využít je mohou také ženy, například při kreativní práci s dětmi, při výrobě dekorací a podobně.
 

3. Praktický organizér

Věc, bez které se dnes již snad žádný řemeslník neobejde. Se stejnou samozřejmostí, s jakou v kuchyni rozlišujeme prostor pro vidličky, nože, malé a velké lžičky, stejně tak by své místo mělo mít i nářadí v každé dílně či garáži. Organizér je praktický a žádaný pomocník, se kterým nikdy nemůžete šlápnout vedle.

4. Kladívko

Zdánlivě naprosto obyčejná, přesto neodmyslitelná věc, která by neměla chybět žádnému muži a ideálně ani ženě. Jeden z nejstarších nástrojů člověka má neskutečné množství podob a možností využití a na trhu se objevují stále nové a nové druhy. Překvapte drahou polovičku novým tvarem, materiálem, designem, protože kladivo nikdy nezklame! I když je téměř nezničitelné, nový přírůstek mezi ty starší, osvědčené a poděděné kousky vždy potěší.

5. Aku vrtačka

Stejně jako v případě kladiva, ani v případě nové aku vrtačky určitě nikdy nic nezkazíte, ať už vyberete jakoukoliv. Zkrátka stejně jako ženu vždy potěší pořídit si alespoň jedny nové šaty pro novou sezonu, přestože už jich má doma plný šatník, ani muž nikdy neodmítne si alespoň vyzkoušet a „potěžkat“ nový model této praktické a užitečné pomocnice. Zvláště, když ho objeví pod stromečkem jako ryze osobní a „jen jeho“ dárek! Aku vrtačka je určitě správná volba, kterou opět mohou využít i šikovné ženy.


Přejeme krásné svátky ;)
 
 
 
Přehled starších článků | Autor: Bobošík | Počet přečtení: 2178x


Leták železářství Bobošík v novém svěžím hávu

Možná jste již zaregistrovali, že Železářství Bobošík má velkou novou prodejnu v Havířově (ke které se zcela jistě vrátíme v nějakém podrobnějším článku).

Vzhledem k tak velké změně, ke které došlo s příchodem zcela předělané havířovské prodejny, jsme se rozhodli, vytvořit pro naší firmu nové firemní materiály. Letáku nově vévodí červená, černá, šedá a bílá barva v kombinaci...

Kontakt

Železářství Bobošík
Frýdecká 1/1605
(Pod Bludovickým kopcem)
736 01 Havířov-Bludovice

Tel.: 603 852 490
Email: info@bobosik.cz

Prodejna Havířov
Prodejna Ostrava - Poruba
Prodejna Ostrava - Mariánské Hory
Prodejna Třinec - Domácí potřeby
Prodejna Třinec - Železářství


www.bobosik.cz
 

Webové věci a sociálky