Šíře sortimentu barev Caparol v havířovské pobočce

Know-how skupiny firem Caparol spočívá ve více než 110 létech zkušeností ve vývoji a výrobě barev nejvyšší kvality. Tyto rozsáhlé výrobní poznatky jsme v průběhu doby pečlivě a úspěšně převedli do příslušných oblastí výroby.

Skupina Caparol poskytuje profesionálům nejširší sortiment produktů. Naše nabídka sahá od základních nátěrů, barev, omítek, tmelů a laků přes lazury, ochranné stavební nátěry, fasádní a izolační technické systémy až k nástěnným obkladům a dekorativním výrobkům.  Profesionální zpracovatel nikde jinde nenalezne tak komplexní nabídku pro provádění povrchových úprav staveb. 

Průmyslovým zákazníkům poskytuje skupina firem Caparol kromě uvedeného výrobního programu i četné speciální výrobky, vytvořené na míru. Jsou to  například průmyslové a jiné laky, barevné pasty na tiskařské barvy nebo plasty, hotové výrobky pro domácnost i ekologicky zvlášť vhodné fasádní izolační systémy. Soukromým finálním spotřebitelům nabízí Caparol široký sortiment kvalitních barev, laků, lazur, dekorativních výrobků i speciálních výrobků pod značkou Alpina. S těmito materiály  lze ekologicky, zdravotně nezávadně a vždy jednoduše řešit prakticky veškeré požadavky v oblasti nátěrů, které se vyskytnou v soukromé sféře.

Potřebujete-li dobré a kvalitní barvy, najdete je u nás v Havířově v železářství Bobošík. Zaskočte k nám a náš školený personál vám rád odborně poradí s výběrem nejvhodnější barvy pro váš dům, byt nebo projekt.


 
 
Přehled starších článků | Autor: Dooffy Design | Počet přečtení: 1506x


Leták železářství Bobošík v novém svěžím hávu

Možná jste již zaregistrovali, že Železářství Bobošík má velkou novou prodejnu v Havířově (ke které se zcela jistě vrátíme v nějakém podrobnějším článku).

Vzhledem k tak velké změně, ke které došlo s příchodem zcela předělané havířovské prodejny, jsme se rozhodli, vytvořit pro naší firmu nové firemní materiály. Letáku nově vévodí červená, černá, šedá a bílá barva v kombinaci...

Kontakt

Železářství Bobošík
Frýdecká 1/1605
(Pod Bludovickým kopcem)
736 01 Havířov-Bludovice

Tel.: 603 852 490
Email: info@bobosik.cz

Prodejna Havířov
Prodejna Ostrava - Poruba
Prodejna Ostrava - Mariánské Hory
Prodejna Třinec - Domácí potřeby
Prodejna Třinec - Železářství


www.bobosik.cz
 

Webové věci a sociálky