Výpis všech článků

UPOZORNĚNÍ: Naše prodejna domácích potřeb v Třinci byla uzavřena. Železářství zůstává...

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ. Upozorňujeme všechny naše zákazníky, že došlo k uzavření naší prodejny TŘINEC, DOMÁCÍ POTŘEBY na ulici Komenského 390, 73961 Třinec-Lyžbice. Další informace najdete uvnitř článku...
 

POZOR: Slevová bomba -30 % na vše v prodejně domácích potřeb v Třinci

POZOR, POZOR: Super akce od 1. června 2023 v prodejně domácích potřeb v Třinci - 30 % NA VŠE!!! Akce platí do 23. června 2023. Nenechte si tuto cenovou bombu ujít. Těšíme se na vás.

Máme nového souseda v Ostravě-Porubě

Jestli jste z Ostravy-Poruby a zavítali jste k nám na prodejnu, mohli jste si všimnout zajímavé změny. Nad našim vchodem do prodejny se uhnízdila ve světelné reklamě...

Otevírací doba během státního svátku 8. května 2023

Sváteční pondělí 8. května 2023 máme otevřeno jen v Třinci - pobočka železářství. Od úterý jsme vám plně k dispozici na všech prodejnách.
Přejeme krásný prodloužený víkend. Tým Bobošík

Velikonoční otevírací doba našich prodejen (2023)

Před námi jsou velikonoční svátky a my vám přinášíme naši velikonoční otevírací dobu všech našich prodejen v Havířově, Třinci a Ostravě-Porubě.

Změna otevírací doby domácích potřeb v Třinci

Dovolujeme si vás upozornit, že došlo ke změně otevírací doby domácích potřeb v naší třinecké prodejně. Z původních 8.00 hodin se posouvá otevírací doba na 9.00 hod.

Vše co potřebujete k pájení

Sezóna zavařování ještě neskončila. Pokud vám doma chybí nějaké zavařovací gumičky, ať už ploché či hranaté, skočte k nám na prodejny. Máme jich dost. No a pokud se chystáte něco dobrého vypálit...

Krásné a pohodové vánoce 2022

Přejeme Vám krásné a pohodové vánoční svátky a do nového roku hodně zdraví, štěstí a spousty úspěšně dokončených projektů. Tým železářství a domácích potřeb Bobošík.

Věděli jste, že brusné a řezné kotouče mají datum spotřeby?

Víte, že brusné a řezné kotouče mají na sobě vyražené datum spotřeby? Je to z toho důvodu, že pojivo kotoučů podléhají běžnému procesu stárnutí. Obvyklá doba spotřeby je 3 roky od výroby řezných či brusných kotoučů.

Otevírací doba o státních svátcích 5. a 6. 7. 2022

Přinášíme vám naši otevírací dobu během státních svátků 5. 7. (Mistr Jan Hus) a 6. 7. (Den české státnosti). Týká se všech našich prodejen Havířov, Třinec a Ostrava-Poruba.

Celkový počet článků: 79


Leták železářství Bobošík v novém svěžím hávu

Možná jste již zaregistrovali, že Železářství Bobošík má velkou novou prodejnu v Havířově (ke které se zcela jistě vrátíme v nějakém podrobnějším článku).

Vzhledem k tak velké změně, ke které došlo s příchodem zcela předělané havířovské prodejny, jsme se rozhodli, vytvořit pro naší firmu nové firemní materiály. Letáku nově vévodí červená, černá, šedá a bílá barva v kombinaci...

Kontakt

Železářství Bobošík
Frýdecká 1/1605
(Pod Bludovickým kopcem)
736 01 Havířov-Bludovice

Tel.: 603 852 490
Email: info@bobosik.cz

Prodejna Havířov
Prodejna Ostrava - Poruba
Prodejna Ostrava - Mariánské Hory
Prodejna Třinec - Domácí potřeby
Prodejna Třinec - Železářství


www.bobosik.cz
 

Webové věci a sociálky