Kvalitní barvy Caparol u nás na pobočce v Havířově

Firma Caparol je v oblasti kvality a inovací vedoucí firmou ve svém oboru. Od založení společnosti je její hlavní strategií trvale a nekompromisně určovat a zvyšovat standardy kvality v oboru. Mimořádná pozornost je věnována ekologickým a zdravotně nezávadným výrobkům.

Aby společnost Caparol mohla jako průkopnický podnik i v budoucnu vyhovět vysokým nárokům zákazníků, podporuje významně svůj vědecký výzkum i výzkum orientovaný na aplikační techniku. Za tímto účelem spolupracuje s mnoha renomovanými dodavateli a institucemi. Proto firma Caparol klade vysoký důraz na odborná školení a poradenskou činnost pro zákazníky. Za tímto účelem zaměstnává v oblasti Profi největší externí pracovní tým v tomto odvětví. Průmyslovým zákazníkům i finálním spotřebitelům jsou k dispozici rozsáhlé technické podklady, odborní poradci a aplikační technici i telefonické poradenství.

Být vedoucím podnikem v oblasti kvality, pro firmu Caparol ale neznamená jen vyvíjet a prodávat inovační a vysoce kvalitní výrobky, ale používat také výrobní postupy, které jsou ekologické a šetrné ke zdrojům. Proto jsou výrobní střediska firmy Caparol vybavena nejmodernější technikou a jsou držiteli rozsáhlých certifikací. Na základě náročných interních a externích standardů se plynule a kriticky kontroluje kvalita používaných surovin a vyrobených produktů. 

Tak co myslíte, přijedete k nám na pobočku do Havířova pro nějakou kvalitní barvu od firmy Caparol? Jsme tady pro vaše přání.

Tým železářství Bobošík

 
 
Přehled starších článků | Autor: Dooffy Design | Počet přečtení: 1686x


Leták železářství Bobošík v novém svěžím hávu

Možná jste již zaregistrovali, že Železářství Bobošík má velkou novou prodejnu v Havířově (ke které se zcela jistě vrátíme v nějakém podrobnějším článku).

Vzhledem k tak velké změně, ke které došlo s příchodem zcela předělané havířovské prodejny, jsme se rozhodli, vytvořit pro naší firmu nové firemní materiály. Letáku nově vévodí červená, černá, šedá a bílá barva v kombinaci...

Kontakt

Železářství Bobošík
Frýdecká 1/1605
(Pod Bludovickým kopcem)
736 01 Havířov-Bludovice

Tel.: 603 852 490
Email: info@bobosik.cz

Prodejna Havířov
Prodejna Ostrava - Poruba
Prodejna Ostrava - Mariánské Hory
Prodejna Třinec - Domácí potřeby
Prodejna Třinec - Železářství


www.bobosik.cz
 

Webové věci a sociálky