V Železářství Bobošík najdete vše, co chybí ve vaší dílně či kuchyni

Železářství Bobošík v Havířově již 50 let nabízí na jednom místě to, co každé šikovné ruce potřebují – od nejmenších šroubků, hřebíků přes nejrůznější materiál, řetězy, lana, stavební chemii po ruční i elektrické nářadí a zahradní potřeby, vodoinstalační materiál, sanitu a samozřejmě potřeby na vaření, pečení i servírování jídla, dekorační doplňky a spoustu nejrůznějších vychytávek, které zpříjemní i neoblíbené domácí činnosti.

Loni prošla provozovna velkou rekonstrukcí. Změnila se však pouze její tvář – duše obchodu zůstává stále stejná – tou jsou zkušené prodavačky se znalostmi oboru a kvalitní sortiment zboží převážně českých firem.

Před Vánoci se můžete těšit na řadu akcí. Tak co, kdy se k nám zastavíte? :)

 

 
Přehled starších článků | Autor: Dooffy Design | Počet přečtení: 1951x


Leták železářství Bobošík v novém svěžím hávu

Možná jste již zaregistrovali, že Železářství Bobošík má velkou novou prodejnu v Havířově (ke které se zcela jistě vrátíme v nějakém podrobnějším článku).

Vzhledem k tak velké změně, ke které došlo s příchodem zcela předělané havířovské prodejny, jsme se rozhodli, vytvořit pro naší firmu nové firemní materiály. Letáku nově vévodí červená, černá, šedá a bílá barva v kombinaci...

Kontakt

Železářství Bobošík
Frýdecká 1/1605
(Pod Bludovickým kopcem)
736 01 Havířov-Bludovice

Tel.: 603 852 490
Email: info@bobosik.cz

Prodejna Havířov
Prodejna Ostrava - Poruba
Prodejna Ostrava - Mariánské Hory
Prodejna Třinec - Domácí potřeby
Prodejna Třinec - Železářství


www.bobosik.cz
 

Webové věci a sociálky