CAPAROL: Kombinace barev a materiálů pro každý dům, byt nebo projekt

Výtvarné kombinaci barev a materiálů se z našeho pohledu připisuje stále větší význam. Tento rozvíjející se segment zásobuje firma Caparol moderní, bezkonkurenčně mnohostrannou a barevně tónovatelnou paletou materiálů pro fasády a interiéry. Vedle klasických barev a laků jsou dnes k dispozici nové produkty jako lité pryskyřice, dekorativní omítky nebo nástěnné obklady. 

Aby byl široký sortiment barev co nejrychleji dostupný všem zákazníkům, využívá firma Caparol již po mnoho let systém jejich unikátní tónovací technologie ColorExpress. Pomocí nejmodernějších tónovacích strojů je možné za několik sekund přímo u nás na prodejně v Havířově připravit fasádní a interiérové barvy, venkovní omítky, podlahové nátěry nebo laky a lazury. K dispozici je více než jeden milion receptur. 

Naše zákazníky podporujeme při jejich výtvarném snažení četnými servisními službami. 

V Caparol studiu pro barevný design navrhují architekti, bytoví architekti a designéři barev individuální barevné koncepce pro obytné soukromé i veřejné místnosti. Jejich zkušenosti, odborné znalosti i výsledky našeho výzkumu trendů se přitom promítají nejen do dalšího vývoje Caparol výrobků a nových kolekcí barevných odstínů. To vše poskytuje zákazníkům jistotu a tvůrčí impulsy pro koncepční plánování barevného vzhledu. 

Tentýž účel sleduje náš moderní nástroj pro každodenní praxi CD-ROM Spectrum. Tento výtvarný program pro barevný design pomáhá všem, kteří se zabývají výtvarnou činností v oblasti barev a úprav povrchových ploch v architektuře. Díky jeho schopnostem mohou rychle a bezpečně využít celé spektrum světa barev a úprav povrchu Caparol a přenést je co nejreálněji a nejvěrněji na objekty.

Sezóna barev již začala, tak hurá pro nové barvy. Rádi vám u nás poradíme ;) Tým Bobošík


 
 
Přehled starších článků | Autor: Dooffy Design | Počet přečtení: 481x


Leták železářství Bobošík v novém svěžím hávu

Možná jste již zaregistrovali, že Železářství Bobošík má velkou novou prodejnu v Havířově (ke které se zcela jistě vrátíme v nějakém podrobnějším článku).

Vzhledem k tak velké změně, ke které došlo s příchodem zcela předělané havířovské prodejny, jsme se rozhodli, vytvořit pro naší firmu nové firemní materiály. Letáku nově vévodí červená, černá, šedá a bílá barva v kombinaci...

Kontakt

Železářství Bobošík
Frýdecká 1/1605
(Pod Bludovickým kopcem)
736 01 Havířov-Bludovice

Tel.: 603 852 490
Email: info@bobosik.cz

Prodejna Havířov
Prodejna Ostrava - Poruba
Prodejna Ostrava - Mariánské Hory
Prodejna Třinec - Domácí potřeby
Prodejna Třinec - Železářství


www.bobosik.cz
 

Webové věci a sociálky