Výpis všech článků

Změna otevírací doby domácích potřeb v Třinci

Dovolujeme si vás upozornit, že došlo ke změně otevírací doby domácích potřeb v naší třinecké prodejně. Z původních 8.00 hodin se posouvá otevírací doba na 9.00 hod.

Vše co potřebujete k pájení

Sezóna zavařování ještě neskončila. Pokud vám doma chybí nějaké zavařovací gumičky, ať už ploché či hranaté, skočte k nám na prodejny. Máme jich dost. No a pokud se chystáte něco dobrého vypálit...

Krásné a pohodové vánoce 2022

Přejeme Vám krásné a pohodové vánoční svátky a do nového roku hodně zdraví, štěstí a spousty úspěšně dokončených projektů. Tým železářství a domácích potřeb Bobošík.

Věděli jste, že brusné a řezné kotouče mají datum spotřeby?

Víte, že brusné a řezné kotouče mají na sobě vyražené datum spotřeby? Je to z toho důvodu, že pojivo kotoučů podléhají běžnému procesu stárnutí. Obvyklá doba spotřeby je 3 roky od výroby řezných či brusných kotoučů.

Otevírací doba o státních svátcích 5. a 6. 7. 2022

Přinášíme vám naši otevírací dobu během státních svátků 5. 7. (Mistr Jan Hus) a 6. 7. (Den české státnosti). Týká se všech našich prodejen Havířov, Třinec a Ostrava-Poruba.

VIDEO: Nové parkování u našich třineckých prodejen

Možná jste si všimli, že došlo od listopadu loňského roku ke změně možnosti parkování u našich třineckých prodejen. Nově se za parkování platí. První půlhodinka je zcela zdarma, takže si můžete u nás v klidu nakoupit.

Opravy plastového potrubí – opravárenská sada (Wavin Ekoplastic)

Pokud potřebujete opravit provrtanou trubku ze Systému Ekoplastik, pomůže vám opravárenská sada. Jako jediná umožňuje opravy potrubí při minimalizaci bouracích prací. Tím výrazně snižuje náklady a čas nutný na opravy provrtaného potrubí. Opravárenská sada je univerzální pro všechna potrubí Systému Ekoplastik průměru od 20 – 125 mm, pro všechny tlakové řady a typy potrubí.

Vše nejlepší do nového roku 2022

Přejeme všem našim zákazníkům do nového roku 2022 jen to nejlepší, hodně zdraví, štěstí a plno úspěšně dokončených projektů...

Státní svátek Den boje za svobodu a demokracii 17. listopadu 2021 - otevírací doba

17. listopadu 2021, v den státního svátku Dne boje za svobodu a demokracii, budou mít naše pobočky částečně zavřeno viz následující tabulka...

Jak správně natřít radiátory a co všechno budeme potřebovat?

Podzim je zde v plné kráse a příroda se pomalu chystá na zimu. Tím pádem u spousty lidí vznikne více prostoru a času na vnitřní opravy svého bytu nebo domu. Oprava, kterou je potřeba jednou za čas udělat je i povrchová úprava radiátorů.

Celkový počet článků: 84


Leták železářství Bobošík v novém svěžím hávu

Možná jste již zaregistrovali, že Železářství Bobošík má velkou novou prodejnu v Havířově (ke které se zcela jistě vrátíme v nějakém podrobnějším článku).

Vzhledem k tak velké změně, ke které došlo s příchodem zcela předělané havířovské prodejny, jsme se rozhodli, vytvořit pro naší firmu nové firemní materiály. Letáku nově vévodí červená, černá, šedá a bílá barva v kombinaci...

Kontakt

Železářství Bobošík
Frýdecká 1/1605
(Pod Bludovickým kopcem)
736 01 Havířov-Bludovice

Tel.: 603 852 490
Email: info@bobosik.cz

Prodejna Havířov
Prodejna Ostrava - Poruba
Prodejna Ostrava - Mariánské Hory
Prodejna Třinec - Domácí potřeby
Prodejna Třinec - Železářství


www.bobosik.cz
 

Webové věci a sociálky