Hlavní rubrika stránek

Den dětí v Rudolfu je za námi, koukněte na fotky

Opět jsme se zúčastnili velké akce Den dětí v Rudolfu 2019. Akce byla oproti minulému ročníku opět větší a bohatší, o čem svědčí nové atrakce, zapojení nových partnerů, škol, organizací, rádia Čas a skvělého moderátora, nových stánků, hokejistů Azetu Havířov apod.. Byla radost vidět spokojené děti a byt součástí této akce. Koukněte na fotky uvnitř článku ;)

Foto z akce Stupka - XTline - Caparol - Wolfcraft

Děkujeme všem, kteří se přišli podívat na naší havířovskou akci v železářství Bobošík, která se konala 16. května 2019. Také děkujeme všem našim zaměstnancům a partnerům konkrétně panu Stupkovi, firmám XTline, Caparol, Wolfcraft a také Haviřovžije.cz.

Zúčastnili jsme se jarního Handmade jarmarku v hotelu Rudolf

V neděli 7. dubna se náš tým zúčastnil velké akce v hotelu Rudolf s názvem Handmade jarmark. Jsme rádi, že jsme se mohli podívat na tuto ojedinělou akci. Pokud jste se přišli podívat, mohli jste nás zastihnout s pestrou paletou domácích potřeb, rozmanitou nabídkou koření od pane Stupky, různými doplňky do kuchyně apod.

CAPAROL: Kombinace barev a materiálů pro každý dům, byt nebo projekt

Výtvarné kombinaci barev a materiálů se z našeho pohledu připisuje stále větší význam. Tento rozvíjející se segment zásobuje firma Caparol moderní, bezkonkurenčně mnohostrannou...

Přejeme vám vše nejlepší do nového roku

Přejeme Vám všechno nejlepší do nového roku, hodně zdraví, štěstí a spousty úspěšně dokončených projektů. Tým železářství a domácích potřeb Bobošík.

Šíře sortimentu barev Caparol v havířovské pobočce

Know-how skupiny firem Caparol spočívá ve více než 110 létech zkušeností ve vývoji a výrobě barev nejvyšší kvality. Tyto rozsáhlé výrobní poznatky jsme v průběhu doby pečlivě a úspěšně převedli do příslušných oblastí výroby.

5 osvědčených tipů na vánoční dárky, které zaručeně chytnou za srdce každého kutila

Máme pro vás několik osvědčených tipů, které zaručeně i jako jediný dárek pod vánočním stromkem, potěší srdíčko každého kutila víc, než hromada nesmyslných dárků.
 

Kvalitní barvy Caparol u nás na pobočce v Havířově

Firma Caparol je v oblasti kvality a inovací vedoucí firmou ve svém oboru. Od založení společnosti je její hlavní strategií trvale a nekompromisně určovat a zvyšovat standardy kvality v oboru. Mimořádná pozornost je věnována ekologickým a zdravotně nezávadným výrobkům.

V Železářství Bobošík najdete vše, co chybí ve vaší dílně či kuchyni

Železářství Bobošík v Havířově již 50 let nabízí na jednom místě to, co každé šikovné ruce potřebují – od nejmenších šroubků, hřebíků přes nejrůznější materiál, řetězy, lana, stavební chemii po ruční i elektrické...

Zveme Vás na prezentaci barev Caparol do naší prodejny v Havířově

Srdečně vás zveme na zajímavou akci: DNY CAPAROL, která se uskuteční v naší havířovské prodejně dne 24. listopadu 2018 od 9:00 hodin do 15:00 hodin. Další informace najdete uvnitř článku...

Celkový počet článků: 33


Leták železářství Bobošík v novém svěžím hávu

Možná jste již zaregistrovali, že Železářství Bobošík má velkou novou prodejnu v Havířově (ke které se zcela jistě vrátíme v nějakém podrobnějším článku).

Vzhledem k tak velké změně, ke které došlo s příchodem zcela předělané havířovské prodejny, jsme se rozhodli, vytvořit pro naší firmu nové firemní materiály. Letáku nově vévodí červená, černá, šedá a bílá barva v kombinaci...

Kontakt

Železářství Bobošík
Frýdecká 1/1605
(Pod Bludovickým kopcem)
736 01 Havířov-Bludovice

Tel.: 603 852 490
Email: info@bobosik.cz

Prodejna Havířov
Prodejna Ostrava - Poruba
Prodejna Ostrava - Mariánské Hory
Prodejna Třinec - Domácí potřeby
Prodejna Třinec - Železářství


www.bobosik.cz
 

Webové věci a sociálky