VIDEO: Nové parkování u našich třineckých prodejen

Možná jste si všimli, že došlo od listopadu loňského roku ke změně možnosti parkování u našich třineckých prodejen. Nově se za parkování platí. První půlhodinka je zcela zdarma, takže si můžete u nás v klidu nakoupit.

Zde přikládáme podrobnější info z webu fajnytrinec.cz:

Statutární město Třinec na výše uvedených místech systém zpoplatněného parkování. Zaparkování vozidla je zpoplatněno částkou 20 Kč za každou započatou hodinu, přičemž první půlhodina bude zdarma. Tato pravidla jsou platná od pondělí do pátku v čase od 08:00 do 17:00 hodin a v sobotu od 08:00 do 12:00 hodin. V neděli a ve dnech státních svátků se parkovné neplatí. Všechny úseky vymezené oblasti tvoří jednu zónu a po úhradě na zvolenou dobu lze bezplatně přeparkovávat.

A ještě pro úplnost přikládáme instruktážní video:

 
 
 
ZDROJ: https://www.youtube.com/watch?v=ipkEweVmQvc 
Přehled starších článků | Autor: Dooffy Design | Počet přečtení: 902x


Leták železářství Bobošík v novém svěžím hávu

Možná jste již zaregistrovali, že Železářství Bobošík má velkou novou prodejnu v Havířově (ke které se zcela jistě vrátíme v nějakém podrobnějším článku).

Vzhledem k tak velké změně, ke které došlo s příchodem zcela předělané havířovské prodejny, jsme se rozhodli, vytvořit pro naší firmu nové firemní materiály. Letáku nově vévodí červená, černá, šedá a bílá barva v kombinaci...

Kontakt

Železářství Bobošík
Frýdecká 1/1605
(Pod Bludovickým kopcem)
736 01 Havířov-Bludovice

Tel.: 603 852 490
Email: info@bobosik.cz

Prodejna Havířov
Prodejna Ostrava - Poruba
Prodejna Ostrava - Mariánské Hory
Prodejna Třinec - Domácí potřeby
Prodejna Třinec - Železářství


www.bobosik.cz
 

Webové věci a sociálky