Srp - spolehlivý přítel pro vaší zahradu

Letní sezóna je v plném proudu, a i když vydatně prší, tráva na zahradě nepřestává růst, naopak. Proto není od věci popřemýšlet nad koupí srpu, malého šikovného nářadí, se kterým pracovali i naše babičky a dědové.

Se srpem se velmi dobře pracuje na malých plochách, kolem stromků, keřů, u hůře dostupných míst na zahradě nebo když potřebujete rychle nasekat trochu trávy pro domácí zvířata. Kam se nedostane vaše sekačka, nastupuje na scénu buď strunovka nebo osvědčený srp, který nepotřebuje žádné palivo a je ihned připraven do akce.

Srp je tvořen ze zahnuté, do půlkruhu tvarované kovové části. Na vnitřním okraji najdeme ostří, které je v našem případě ještě doplněno a gumovou chráničku. Na konci srpu je umístěno většinou dřevěná rukojeť. O srp byste se měli starat pravidelným broušením kamenným brouskem, který u nás na prodejnách Bobošík (v Havířově, Třinci nebo Ostravě) také zakoupíte. Jednou za čas je dobré také naklepat ostří.

Pokud tedy sháníte užitečný nástroj pro údržbu zeleně, srp je velmi dobrou volbou. Najdete v našich prodejnách... ;)
 

Srp - spolehlivý přítel pro vaší zahradu

 

 
Přehled starších článků | Autor: Dooffy Design | Počet přečtení: 1677x


Leták železářství Bobošík v novém svěžím hávu

Možná jste již zaregistrovali, že Železářství Bobošík má velkou novou prodejnu v Havířově (ke které se zcela jistě vrátíme v nějakém podrobnějším článku).

Vzhledem k tak velké změně, ke které došlo s příchodem zcela předělané havířovské prodejny, jsme se rozhodli, vytvořit pro naší firmu nové firemní materiály. Letáku nově vévodí červená, černá, šedá a bílá barva v kombinaci...

Kontakt

Železářství Bobošík
Frýdecká 1/1605
(Pod Bludovickým kopcem)
736 01 Havířov-Bludovice

Tel.: 603 852 490
Email: info@bobosik.cz

Prodejna Havířov
Prodejna Ostrava - Poruba
Prodejna Ostrava - Mariánské Hory
Prodejna Třinec - Domácí potřeby
Prodejna Třinec - Železářství


www.bobosik.cz
 

Webové věci a sociálky