Pobočka Havířov k nepoznání

Pobočka Havířov k nepoznání

Naše historicky úplně první pobočka – prodejna na ulici Frýdecká 1a v Havířově-Bludovicích – zcela změnila svou tvář.

Nyní zde pohodlně a komfortně nakoupíte vše, co potřebujete nejen ze sortimentu železářství, domácích potřeb, barev, laků a stavební chemie (máme i vlastní míchací centrum), ale i další doplňkové produkty.

Za plného provozu!

Velká rekonstrukce se uskutečnila za plného provozu, za což patří samozřejmě obrovský dík především všem zaměstnancům. Právě díky jejich trpělivosti, ochotě a vstřícnosti se vše zdárně podařilo i k plné spokojenosti zákazníků.

„Všichni měli samozřejmě obavy, a i když nechyběl dobrý plán, muselo se během přestavby hodně improvizovat. Dík patří také stavbyvedoucímu – bez člověka, kterému záleželo, aby investor byl spokojen, by to zkrátka nešlo,“ bilancuje dnes majitel firmy Anton Bobošík.

A malé ohlédnutí, jak vše probíhalo:

Zboží, železo se stojany, pila… to vše muselo pryč, aby mohly těžké stroje rozbourat betony a posléze vybudovat nové základy.

I za těchto náročných podmínek (celá budova se otřásala, obrnit se všichni museli proti všudypřítomnému prachu a hluku) se však dále prodávalo!

V druhé etapě se začalo s vybouráním průchodů. Opět se musely přemístit regály a zboží, aby se mohlo zbourat rozpadající se schodiště. Bylo nutné upravit navigaci zákazníků do provizorního vstupu.

„Všichni pomáhali, aby se zvládla i druhá etapa bez ztráty věrných zákazníků. Zároveň jsme se všichni těšili, až to vše skončí a budeme se moci své práci věnovat v klidu a v lepších podmínkách,“ vzpomíná Anton Bobošík.

Jak se nakonec vše podařilo, o tom se můžete přesvědčit na vlastní oči návštěvou nové prodejny v Havířově-Bludovicích, nebo si ji zatím prohlédnout v naší fotogalerii.
 
Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6
Foto 7
Foto 8
Foto 9
Foto 10
Foto 11
Foto 12
Foto 13
Foto 14
Foto 15
Foto 16
Foto 17
Foto 18
Foto 19
Foto 20
Foto 21
Foto 22
Foto 23
Foto 24
Foto 25
Foto 26

Všechny fotografie z galerie Prodejna Havířov

Přehled starších článků | Autor: Dooffy Design | Počet přečtení: 2587x


Leták železářství Bobošík v novém svěžím hávu

Možná jste již zaregistrovali, že Železářství Bobošík má velkou novou prodejnu v Havířově (ke které se zcela jistě vrátíme v nějakém podrobnějším článku).

Vzhledem k tak velké změně, ke které došlo s příchodem zcela předělané havířovské prodejny, jsme se rozhodli, vytvořit pro naší firmu nové firemní materiály. Letáku nově vévodí červená, černá, šedá a bílá barva v kombinaci...

Kontakt

Železářství Bobošík
Frýdecká 1/1605
(Pod Bludovickým kopcem)
736 01 Havířov-Bludovice

Tel.: 603 852 490
Email: info@bobosik.cz

Prodejna Havířov
Prodejna Ostrava - Poruba
Prodejna Ostrava - Mariánské Hory
Prodejna Třinec - Domácí potřeby
Prodejna Třinec - Železářství


www.bobosik.cz
 

Webové věci a sociálky