Jak probíhal Den dětí v Rudolfu 2018 (foto)

Měli jsme tu čest se účastnit zajímavé a příjemné akce Dne dětí v Rudolfu 2018, který připravoval náš partner Hotel Rudolf z Havířova. Tato akce pro děti byla jednou z největších svého druhu v Havířově. Záštitu nad celým projektem přebrala havířovská primátorka Mgr. Jana Feberová.

Den dětí probíhal za účasti mnoha firem jmenovitě Autodům Škoda Vrána, Picnic skateshop, Semag, VPV trading Ostrava, Železářství a prodejna domácích potřeb Bobošík (tedy my :P) apod. Nemohli chybět ani dobrovolní hasiči z Havířova, Nemocnice s poliklinikou Havířov, Městská policie, město Havířov spolu s MKS atd.

Měli jsme sebou jednoho z našich firemních tranzitů, příjemnou "Bobošíkgirl", která u zmiňovaného auta měla na starost jedno ze stanovišť pro děti. Na našem stanovišti si děti lámaly hlavu, se šrobkami a matičkami různých tvarů a průměrů. Zvládly to všechny na jedničku s hvězdičkou. Den dětí v Rudolfu byl velice úspěšnou akcí, které se zúčastnilo více jak 500 registrovaných dětí. Celková návštěvnost byla ohromující, děkujeme za pozvání a už raději necháme mluvit fotografie ;)

 
Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6
Foto 7
Foto 8
Foto 9
Foto 10
Foto 12
Foto 13
Foto 14
Foto 15
Foto 16
Foto 17
Foto 18
Foto 19
Foto 20

Všechny fotografie z galerie 2018 - Den dětí v Rudolfu

Přehled starších článků | Autor: Dooffy Design | Počet přečtení: 1494x


Leták železářství Bobošík v novém svěžím hávu

Možná jste již zaregistrovali, že Železářství Bobošík má velkou novou prodejnu v Havířově (ke které se zcela jistě vrátíme v nějakém podrobnějším článku).

Vzhledem k tak velké změně, ke které došlo s příchodem zcela předělané havířovské prodejny, jsme se rozhodli, vytvořit pro naší firmu nové firemní materiály. Letáku nově vévodí červená, černá, šedá a bílá barva v kombinaci...

Kontakt

Železářství Bobošík
Frýdecká 1/1605
(Pod Bludovickým kopcem)
736 01 Havířov-Bludovice

Tel.: 603 852 490
Email: info@bobosik.cz

Prodejna Havířov
Prodejna Ostrava - Poruba
Prodejna Ostrava - Mariánské Hory
Prodejna Třinec - Domácí potřeby
Prodejna Třinec - Železářství


www.bobosik.cz
 

Webové věci a sociálky