9. listopadu 2023

Ve státní svátek 17. listopadu 2023 máme otevřeny všechny naše prodejny - Havířov, Třinec, Ostrava-Poruba. Těšíme se na vás. Tým Železářství Bobošík ;)

28. června 2023

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ. Upozorňujeme všechny naše zákazníky, že došlo k uzavření naší prodejny TŘINEC, DOMÁCÍ POTŘEBY na ulici Komenského 390, 73961 Třinec-Lyžbice. Další informace najdete uvnitř článku...
 

2. června 2023

POZOR, POZOR: Super akce od 1. června 2023 v prodejně domácích potřeb v Třinci - 30 % NA VŠE!!! Akce platí do 23. června 2023. Nenechte si tuto cenovou bombu ujít. Těšíme se na vás.

15. května 2023

Jestli jste z Ostravy-Poruby a zavítali jste k nám na prodejnu, mohli jste si všimnout zajímavé změny. Nad našim vchodem do prodejny se uhnízdila ve světelné reklamě...

5. května 2023

Sváteční pondělí 8. května 2023 máme otevřeno jen v Třinci - pobočka železářství. Od úterý jsme vám plně k dispozici na všech prodejnách.
Přejeme krásný prodloužený víkend. Tým Bobošík

5. dubna 2023

Před námi jsou velikonoční svátky a my vám přinášíme naši velikonoční otevírací dobu všech našich prodejen v Havířově, Třinci a Ostravě-Porubě.

Leták železářství Bobošík v novém svěžím hávu

Možná jste již zaregistrovali, že Železářství Bobošík má velkou novou prodejnu v Havířově (ke které se zcela jistě vrátíme v nějakém podrobnějším článku).

Vzhledem k tak velké změně, ke které došlo s příchodem zcela předělané havířovské prodejny, jsme se rozhodli, vytvořit pro naší firmu nové firemní materiály. Letáku nově vévodí červená, černá, šedá a bílá barva v kombinaci...

Dílna

Každá dílna se neobejde bez dvou věcí - šikovného kutila a pořádného nářadí. S šikovným kutilem nemůžeme sloužit, ale s kvalitním a poctivým nářadím jsem tady pro vás. Vyberte si nás, rozumíme vašim potřebám, máme zaškolený personál, servisní služby a velké portfolio produktů.

Domácnost

Připravili jsme pro vás široký sortiment domácích potřeb značkových a ověřených výrobků, které vám usnadní život ve vaší domácnosti. Každá správná hospodyňka by měla vyžadovat kvalitní produkty, které u nás samozřejmě najdete (Tesco, Orion...). Víte, že u nás také najdete prémiové koření od kulináře Petra Stupky? Zastavte se, máme pro vás spousty novinek... ;)

Zahrada

Co by byla zahrada bez pořádné údržby. Potřebujete pořádné hrábě, Fiskars sekyrky, lopaty, kolečka a moře dalších pomůcek ke zvládnutí vaší divočiny na zahrádce? Skočte k nám, vyberete si a kdyby náhodou něco chybělo, rádi vám pomůžeme a chybějící kousek zahradní skládačky objednáme. Jste pro nás důležití a rádi o vás pečujeme.

Půjčovna

Koukáte jak jde sousedovi práce od ruky? Že má profi nářadí? Je docela možné, že byl u nás a půjčil si profesionální nářadí. Hoďte se do auta a přijeďte k nám si půjčit pořádné nářadí, aby i váš soused věděl, že pracujete s pořádným nářadím a né atrapami ze supermarketů. Rozumíme vašim potřebám. U nás je to hold bez kompromisů. Ruku na to... ;)

Kontakt

Železářství Bobošík
Frýdecká 1/1605
(Pod Bludovickým kopcem)
736 01 Havířov-Bludovice

Tel.: 603 852 490
Email: info@bobosik.cz

Prodejna Havířov
Prodejna Ostrava - Poruba
Prodejna Ostrava - Mariánské Hory
Prodejna Třinec - Domácí potřeby
Prodejna Třinec - Železářství


www.bobosik.cz
 

Webové věci a sociálky