Výpis všech článků

Zúčastnili jsme se jarního Handmade jarmarku v hotelu Rudolf

V neděli 7. dubna se náš tým zúčastnil velké akce v hotelu Rudolf s názvem Handmade jarmark. Jsme rádi, že jsme se mohli podívat na tuto ojedinělou akci. Pokud jste se přišli podívat, mohli jste nás zastihnout s pestrou paletou domácích potřeb, rozmanitou nabídkou koření od pane Stupky, různými doplňky do kuchyně apod.

2019 - Nová akční jarní nabídka

Pro všechny naše zákazníky přinášíme dubnový akční leták, které potěší nejednoho kutila, zahrádkáře nebo zkrátka všechny, kteří hledají pořádné nářadí za rozumné ceny. V naší nové jarní nabídce najdete elektro nářadí, různé nástroje pro dílnu, stroje pro stavbu a nářadí na zahradu.

Nová akce XTline od prvního dubna

Od 8. dubna 2019 platí nová akce na elektro nářadí značky XTline na všech našich prodejnách.

Zveme Vás na jarní handmade jarmark 7. 4. 2019 v Hotelu Rudolf

Zveme vás na unikátní havířovskou akci v hotelu Rudolf - Jarní handmade jarmark 2019. Jsme hrdými partnery této akce a budeme mít na jarmarku svůj vlastní stánek. Budeme rádi, když se zastavíte... ;)

CAPAROL: Kombinace barev a materiálů pro každý dům, byt nebo projekt

Výtvarné kombinaci barev a materiálů se z našeho pohledu připisuje stále větší význam. Tento rozvíjející se segment zásobuje firma Caparol moderní, bezkonkurenčně mnohostrannou...

Přejeme vám vše nejlepší do nového roku

Přejeme Vám všechno nejlepší do nového roku, hodně zdraví, štěstí a spousty úspěšně dokončených projektů. Tým železářství a domácích potřeb Bobošík.

Šíře sortimentu barev Caparol v havířovské pobočce

Know-how skupiny firem Caparol spočívá ve více než 110 létech zkušeností ve vývoji a výrobě barev nejvyšší kvality. Tyto rozsáhlé výrobní poznatky jsme v průběhu doby pečlivě a úspěšně převedli do příslušných oblastí výroby.

5 osvědčených tipů na vánoční dárky, které zaručeně chytnou za srdce každého kutila

Máme pro vás několik osvědčených tipů, které zaručeně i jako jediný dárek pod vánočním stromkem, potěší srdíčko každého kutila víc, než hromada nesmyslných dárků.
 

ilustrace

2018 - Vánoční leták se zajímavou nabídkou pro všechny fachmany

Nový vánoční leták se super nabídkou udělá radost všem kutilům, fachmanům nebo všem, kteří hledají zajímavý dárek pod vánoční stromek. Neváhejte, nabídka je omezena časem a výši našich zásob.

Kvalitní barvy Caparol u nás na pobočce v Havířově

Firma Caparol je v oblasti kvality a inovací vedoucí firmou ve svém oboru. Od založení společnosti je její hlavní strategií trvale a nekompromisně určovat a zvyšovat standardy kvality v oboru. Mimořádná pozornost je věnována ekologickým a zdravotně nezávadným výrobkům.

Celkový počet článků: 26


Leták železářství Bobošík v novém svěžím hávu

Možná jste již zaregistrovali, že Železářství Bobošík má velkou novou prodejnu v Havířově (ke které se zcela jistě vrátíme v nějakém podrobnějším článku).

Vzhledem k tak velké změně, ke které došlo s příchodem zcela předělané havířovské prodejny, jsme se rozhodli, vytvořit pro naší firmu nové firemní materiály. Letáku nově vévodí červená, černá, šedá a bílá barva v kombinaci...

Kontakt

Železářství Bobošík
Frýdecká 1/1605
(Pod Bludovickým kopcem)
736 01 Havířov-Bludovice

Tel.: 603 852 490
Email: info@bobosik.cz

Prodejna Havířov
Prodejna Ostrava - Poruba
Prodejna Ostrava - Mariánské Hory
Prodejna Třinec - Domácí potřeby
Prodejna Třinec - Železářství


www.bobosik.cz
 

Webové věci a sociálky