Akce

ilustrace

2018 - Vánoční leták se zajímavou nabídkou pro všechny fachmany

Nový vánoční leták se super nabídkou udělá radost všem kutilům, fachmanům nebo všem, kteří hledají zajímavý dárek pod vánoční stromek. Neváhejte, nabídka je omezena časem a výši našich zásob.

2018 - Vánoční nabídka pro domácnosti

Vánoce již pomalu ale jistě klepou na dveře a my vám přinášíme vánoční nabídku. V akčním letáku najdete např. sváteční sklenice, nádobí, různé praktické věci do domácnosti, vánoční hvězdy, boxy a spousty dalších skvělých výrobků.

S dárky od nás máte Vánoce každý den... ;)

ilustrace

2018 - Podzimní akční nabídka pro dům a zahradu

Pojďte se podívat na novou akční nabídku Bobošík pro dům a zahradu, určitě si něco zajímavého vyberete... ;)

2018 - Akční nabídka zahradní techniky Dolmar (podzim, zima)

Přinášíme Vám akční nabídku tradičního výrobce zahradní techniky firmy Dolmar. Tato akce platí až do 31. prosince 2018 nebo do vyprodání zásob. Více informací najdete uvnitř přiloženého letáku.

2018 - Červnová akční nabídka pro Váš dům, dílnu a zahradu

Sed faucibus ligula nibh, vel porttitor ante molestie quis. Sed pharetra tortor lorem, quis tempus mi vulputate id. Nullam condimentum quam lorem. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Aliquam dapibus eros ipsum.

2018 - Dubnová akční nabídka - dům, dílna, zahrada

Pro všechny kutily, zahrádkáře nebo stavaře přinášíme zajímavé akční zboží za rozumné ceny. V naší dubnové nabídce najdete elektro nářadí, různé nástroje pro dílnu, stroje pro stavbu a nářadí na zahradu.

Celkový počet článků: 6


Leták železářství Bobošík v novém svěžím hávu

Možná jste již zaregistrovali, že Železářství Bobošík má velkou novou prodejnu v Havířově (ke které se zcela jistě vrátíme v nějakém podrobnějším článku).

Vzhledem k tak velké změně, ke které došlo s příchodem zcela předělané havířovské prodejny, jsme se rozhodli, vytvořit pro naší firmu nové firemní materiály. Letáku nově vévodí červená, černá, šedá a bílá barva v kombinaci...

Kontakt

Železářství Bobošík
Frýdecká 1/1605
(Pod Bludovickým kopcem)
736 01 Havířov-Bludovice

Tel.: 603 852 490
Email: info@bobosik.cz

Prodejna Havířov
Prodejna Ostrava - Poruba
Prodejna Ostrava - Mariánské Hory
Prodejna Třinec - Domácí potřeby
Prodejna Třinec - Železářství


www.bobosik.cz
 

Webové věci a sociálky